Volkstuinvereniging Heerenveen

Samen tuinieren…

Foto’s geplaatst van de compostdag 2013

Jullie webmaster is vanmiddag even met haar camera op de tuin geweest en heeft een aantal mooie plaatjes geschoten van vele tuinders die vanmiddag aanwezig waren op het complex. Er is heel wat compost naar de tuinen gebracht! Het was een koude, maar ook gezellige middag. Gelukkig waren de meeste tuinders klaar met het harde werken op het moment dat er een fikse sneeuwbui losbarstte om 17.00uur. (En dat op Goede Vrijdag…)

Voor de leden die nog niet in de gelegenheid zijn geweest om compost op te halen, op het moment van schrijven, vrijdagavond 29 maart, er is nog over voor de liefhebber!

Maart 2013. Compostdag.

Op 29 en 30 maart 2013 was er compost af te halen voor de leden van de volkstuinvereniging Heerenveen. Er was veel animo voor en het werd een gezellige middag! (Ps: Er zijn twee pagina's met foto's in dit album!)

Reacties gesloten.