Volkstuinvereniging Heerenveen

Samen tuinieren…

Recept voor aardappel-Tomaten Tortilla toegevoegd

Beste tuinders,

Vanaf heden kunnen jullie als leden van de volkstuinvereniging Heerenveen lekkere recepten aandragen voor op de website. Zo kunnen wel allemaal onze eigen gekweekte groenten gebruiken in allerhande lekkere gerechten.

Heeft u een recept dat u met uw mede tuiniers wilt delen? Mail het recept dan gerust aan: webmaster@volkstuinverenigingheerenveen.nl. Als u uw naam erbij zet, en bij voorkeur ook voor hoeveel personen het gerecht is, dan zal ik het op de site zetten en kunnen we het allemaal ook gaan uitproberen.

Ik heb vanavond alvast het eerste recept op de website geplaatst voor een heerlijke aardappel tomaten tortilla! Bij mij thuis vonden we het een aanrader, ik hoop u binnenkort ook!

Groeten,

Geeske
(Webmaster volkstuinvereniging Heerenveen)

 

Reacties gesloten.