Volkstuinvereniging Heerenveen

Samen tuinieren…

Zadenlijst Garant 2023

Tijdens de Algemene Ledenvergadering is de nieuwe zadengids van GARANT zaden aan de aanwezigen uitgereikt.

Was u niet aanwezig en hebt u belangstelling voor de zadengids?Dan is deze verkrijgbaar bij bestuursleden Henk Mulder en Alje Heinkens. Even bellen dat u de gids komt ophalen is wel handig: Henk 0513-628213, Alje 0681028559.

Op de website van Garant zaden is de bestellijst ook te downloaden, deze kan geprint en ingevuld  ingeleverd worden. U kunt onderstaande link gebruiken, daar ziet u rechts op de pagina een rode knop waarmee u de zadenlijst kunt downloaden.

https://www.garantzaden.nl/bestellijst

U kunt uw bestellijst inleveren bij Henk Mulder of in de brievenbus op het tuincomplex doen. We ontvangen uw bestelling graag voor 31 januari 2023. Bestellingen na deze datum kunnen niet meer verwerkt worden.

Reacties gesloten.