Volkstuinvereniging Heerenveen

Samen tuinieren…

Volkstuinvereniging Heerenveen 80 jaar!

Zaterdag 28 augustus wordt het 80 jarig bestaan van Volkstuinvereniging Heerenveen gevierd.

Vanaf 14 .00 uur tot 16.00 uur is het complex open voor genodigden: leden met familie, vrienden, oud- en ereleden, buurtbewoners en andere genodigden. Rond 14 .30 uur wordt het nieuwe naambord bij de weg onthuld door wethouder Van Veen. Daarna zijn er diverse activiteiten op het terrein: kraampjes, kleine workshops, een rondleiding met quiz. Alle activiteiten zijn geschikt voor volwassenen en kinderen om samen te doen. Voor de workshops dient u zich van tevoren opgeven, alle leden hebben hierover per mail bericht gehad

In verband met de diverse activiteiten is het niet mogelijk het parkeerterrein op het complex te gebruiken. De auto kan op Het Meer of naast het toegangspad worden geparkeerd.

Op het complex van de volkstuin zijn de coronaregels van toepassing. U wordt verzocht de aanwijzingen, welke bij de ingang en op het terrein zijn vermeld, op te volgen.

Reacties gesloten.