Volkstuinvereniging Heerenveen

Samen tuinieren…

Tuinieren en coronacrisis-maatregelen op de tuin.

Beste tuinvrienden,

Opnieuw zijn de maatregelen door de overheid aangescherpt. Wat dit betekent voor onze tuin, wil ik namens het bestuur aan u voorleggen.

 1. Gelukkig kunnen we blijven tuinieren, de tuin gaat nu nog niet op slot. Wel roepen wij u op om de maatregelen van de overheid nauwgezet na te leven. Dus ten minste anderhalve meter afstand van elkaar houden. Bent u ziek, verkouden of heeft u koorts, kom dan niet naar de tuin!

 2. Kom het liefst alleen of maximaal met zijn twee├źn (partner of familielid) en dus niet met het gehele gezin naar de tuin. En kom alleen om te werken, dus organiseer geen gezellige bijeenkomsten op uw  tuin.

3. Bij gebruik van de kruiwagen draagt u uw tuinhandschoenen.

4. De wc gaat op slot.

5. Het bestuur denkt na over een beperkte opening van de winkel. Daarover volgt nog een mededeling.

Niets is zeker in deze onzekere tijden. We nemen voor nu bovenstaand maatregelen. Indien nodig reageren we, als de overheid met nog strengere maatregelen komt, op gepaste wijze.

We rekenen op uw medewerking.

Met vriendelijke groet,

Alje Heinkens

Reacties gesloten.