Volkstuinvereniging Heerenveen

Samen tuinieren…

De beste wensen voor een gezond en vruchtbaar 2021.

Moestuinieren is dynamisch, elk jaar zijn er onvoorziene omstandigheden waardoor je oogst totaal mislukt of juist geweldig is. Elk jaar is anders en elk jaar kent uitdagingen; te droog, te koud, te veel slakken….. 2021 begint donker en nat. Er ligt een flinke wetenschap ter grondslag aan het zelf bijhouden van een moestuin. Zoals met zoveel is het beginnen ervan niet zo ingewikkeld, het volharden en tot een goed einde brengen vaak wel. Dat geldt zeker voor een moestuin. Lees je in om fouten te voorkomen én wees niet bang om fouten te maken want al doende word je wijzer. Maar er komt zeker ook, en misschien wel vooral, een stuk geluk bij kijken.

Veel moestuinplezier in 2021!

Reacties gesloten.